Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Oct 5, 2021

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu. 

Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním kole se nakonec zmáčkl a vybojoval při svém prvním startu na MS skvělé 34. místo. A to je v kategorii prvním rokem, ve virtuálním pořadí prvoročáků figuruje na 7. příčce! Takže příští rok se možná máme na co těšit. 

Bezprostření dojmy z cíle přinesl server mtbs.cz: „34. místo je pro mě dobrý, třetí kolo jsem měl sice trochu krizi, tam jsem pár pozic ztratil, ale v posledním jsme to zase dokázal rozjet a urval jsem skupinu šesti lidí. Start byl dneska dost o náhodě, ale mně se docela povedl, byl jsem tam kousek za Filipem Konečným a celkově bych řekl, že to dneska pro mě dopadlo dobře.“

Podívejte se na:

Výsledky / Analýza časů / Fotogalerie 

Další aktuality

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …

Životní závod Nely Faltysové a bronz z Mistrovství Evropy

Životní závod Nely Faltysové a bronz z Mistrovství Evropy

Ještě se vracíme po nasbírání obrazových materiálů k proběhlému, a z našeho pohledu velmi úspěšnému, Mistrovství Evropy v italském horském středisku Pila. 
V životním závodě překvapila úplně všechny Nela Faltysová, když si …