Filip Jech bude mít premiéru na Mistrovství světa!!

Aug 25, 2021

Ve čtvrtek 26.8.2021 ve 13.30 se v italském Val di Sole postaví poprvé v životě na start Mistrovství světa náš odchovanec Filip Jech z Klecan. 

V juniorském závodě ho čeká 90 soupeřů a Filip si chce po smolném Mistrovství Evropy spravit chuť. Na ME v Novim Sadu (SRB) se ocitl ne vlastní vinou v hromadném pádu bezprostředně po startu. Ze startu tak odjížděl úplně poslední a po stíhací jízdě obsadil 52.místo z 91 závodníků. Filip o uplynulém víkendu na Mistrovství ČR v Harrachově potvrdil skvělou formu druhým místem v individuálním závodě a titulem Mistra ČR ve štafetách. 

Vše, co chte vědět o Mistrovství světa ve Val di Sole

Průběh závodu můžete sledovat na Live Timing

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …

Životní závod Nely Faltysové a bronz z Mistrovství Evropy

Životní závod Nely Faltysové a bronz z Mistrovství Evropy

Ještě se vracíme po nasbírání obrazových materiálů k proběhlému, a z našeho pohledu velmi úspěšnému, Mistrovství Evropy v italském horském středisku Pila. 
V životním závodě překvapila úplně všechny Nela Faltysová, když si …