Životní závod Nely Faltysové a bronz z Mistrovství Evropy

Aug 14, 2021

Ještě se vracíme po nasbírání obrazových materiálů k proběhlému, a z našeho pohledu velmi úspěšnému, Mistrovství Evropy v italském horském středisku Pila. 

V životním závodě překvapila úplně všechny Nela Faltysová, když si v konkurenci 41 závodnic dojela pro neuvěřitelné 3.místo! 
Výsledky W13

A aby toho nebylo málo, tak Nela nebyla jediná z našeho oddílu na startu. 

Dominik Kukla vyválčil neskutečné 6. místo v kategorii M14. 
David Kolář dojel ve stejné kategorii na 45. místě
Výsledky M14

V kategorii M13 jsme měli dva závodníky na startu a oba si vedli také skvěle. 
Denis Vašíček skončil těsně za TOP10 na 11. místě a David Svoboda obsadil 18. místo. 
Výsledky M13

Všem našim borcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci a zviditelnění našeho oddílu. 

Další aktuality

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...

Čtyři naši závodníci bojují na Mistrovství Evropy !

Čtyři naši závodníci bojují na Mistrovství Evropy !

V letošním roce se naši čtyři závodníci v kategoriích starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek zúčastní Mistrovství Evropy, které se uskuteční v toskánském středisku Il Ciocco. Jedná se o 4 závody v pěti dnech. Individuální časovka (ITT), závod tříčlenných štafet...

Sobota a neděle na MČR-i zde cinkaly medaile

Sobota a neděle na MČR-i zde cinkaly medaile

Sobota 22. července byla pokračování třídenního Mistrovství ČR olympijské disciplíny Cross-country v jizerskohorském Bedřichově. Začíná standartně závodem Kadetů a končí Muži Elite. V tento den jedou všichni stejnou trasu, která zde v Bedřichově měřila 3320 metrů a...