Dominik Kukla ovládl závod Polského poháru v Bialystoku

May 27, 2021

V neděli 23.5. se vypravila malá výprava do polského Bialystoku (jenom pro představu už je to jenom kousek do Běloruska) na závod Polského poháru.

Naši kluci samozřejmě neměli vyjeto pořadí z minulého závodu, a tak startovali úplně ze zadních pozic. Nicméně odměnou byla krásná těžká a technická trať, kde nechyběl ani rock garden či vysoké skoky, které naši kluci okomentovali jako „bardzo fajne hopki“.

Dominik Kukla předvedl super stíhací a předjížděcí jízdu, v polovině závodu do posledního kola projížděl již na 6. místě. V polovině posledního kola dojel úřadujícího mistra Polska a ten podlehl brutálnímu tempu Dominika. Dominik tak vyhrál závod polského poháru!

Také David Kolář předvedl famózní stíhačku, která mu v konkurenci více než 60 závodníků přinesla 6. místo v cíli.

Video

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …