Stříbrný výlov v Polsku

May 1, 2021

V sobotu 24.5. se rozjel úspěšně další seriál závodů, tentokráte pro změnu v Polsku. Bylo to od nás kolem 700 km, ale co máme dělat, když u nás jsou závody stále zakázané.

Sestava našich bojovníků čítala 6 závodníků a ukázali ve velmi pěkném světle. Na profilově těžké trati vylovili v nabité konkurenci dvě stříbrné medaile!

Nela Faltysová se zakousla do soupeřek a doslova šlapala na paty budoucí vítězce, neboť za ní zaostala o pouhých 5 vteřin.

Anna Dingová rozjela závod famózně, neboť startovala z posledních pozic a již v průběhu prvního kola se prokousala na druhé místo. To sice neudržela až do cíle, ale čtvrté místo na začátku sezony se také počítá.

Nejpočetnější zastoupení jsme měli v kategorii starších žáků. Všichni čtyři naši borci se vešli mezi prvních třináct v cíli, což při počtu 60 závodníků na startu rozhodně není špatné. Navíc Dominik Kukla vyválčil nádherné stříbro.

David Kolář dojel na 7. místě, David Svoboda na 9. místě a Denis Vašíček na 13. místě.

Další aktuality

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...

Čtyři naši závodníci bojují na Mistrovství Evropy !

Čtyři naši závodníci bojují na Mistrovství Evropy !

V letošním roce se naši čtyři závodníci v kategoriích starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek zúčastní Mistrovství Evropy, které se uskuteční v toskánském středisku Il Ciocco. Jedná se o 4 závody v pěti dnech. Individuální časovka (ITT), závod tříčlenných štafet...

Sobota a neděle na MČR-i zde cinkaly medaile

Sobota a neděle na MČR-i zde cinkaly medaile

Sobota 22. července byla pokračování třídenního Mistrovství ČR olympijské disciplíny Cross-country v jizerskohorském Bedřichově. Začíná standartně závodem Kadetů a končí Muži Elite. V tento den jedou všichni stejnou trasu, která zde v Bedřichově měřila 3320 metrů a...