Stříbrný výlov v Polsku

May 1, 2021

V sobotu 24.5. se rozjel úspěšně další seriál závodů, tentokráte pro změnu v Polsku. Bylo to od nás kolem 700 km, ale co máme dělat, když u nás jsou závody stále zakázané.

Sestava našich bojovníků čítala 6 závodníků a ukázali ve velmi pěkném světle. Na profilově těžké trati vylovili v nabité konkurenci dvě stříbrné medaile!

Nela Faltysová se zakousla do soupeřek a doslova šlapala na paty budoucí vítězce, neboť za ní zaostala o pouhých 5 vteřin.

Anna Dingová rozjela závod famózně, neboť startovala z posledních pozic a již v průběhu prvního kola se prokousala na druhé místo. To sice neudržela až do cíle, ale čtvrté místo na začátku sezony se také počítá.

Nejpočetnější zastoupení jsme měli v kategorii starších žáků. Všichni čtyři naši borci se vešli mezi prvních třináct v cíli, což při počtu 60 závodníků na startu rozhodně není špatné. Navíc Dominik Kukla vyválčil nádherné stříbro.

David Kolář dojel na 7. místě, David Svoboda na 9. místě a Denis Vašíček na 13. místě.

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …