Aneta Novotná šestá na svěťáku v Novém Městě a stoupá žebříčkem UCI vzhůru

Oct 6, 2020

Minulou sobotu se při generálce před Mistrostvím světa představili závodníci v Novém Městě na Moravě při světovém poháru. 

Skvělého výsledku dosáhla Aneta Novotná, která vybojovala 6. místo.


foto Matěj Charvát

Na startu jsme měli také druhou zástupkyni Zuzanu Kadlecovou. Pravděpodobně onemocnění před svěťákem jí nedovolilo zajet výsledek, který by ji katapultoval na MS. Přesto 21. místo ve světové konkurenci je také výborné. 


foto Matěj Charvát

Dále musíme zmínit i výhru našich juniorů v soutěži týmů – zřejmě se to povedlo poprvé v historii juniorských světových pohárů. 


foto Michal Červený

A potěšující se také pohled do aktuálního světového žebříčku juniorek, kde Aneta drží TOP5 ! 

Aneta drží TOP5 a my držíme palce na Mistrovství světa, kde tento týden bude bojovat v Leogangu ve štafetách ve středu a v individuálním závodě ve čtvrtek. 

Fotogalerie

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …