TOI TOI Cup zahájen závody v Mladé Boleslavi a Holých Vrších

Oct 1, 2020

Dvěma rozdílnými závody byla zahájena letošní sezona ČP v cyklokrosu. Zatímco v sobotu to byla Mladé Boleslavi doslova bahenní lázeň na rovině, tak v neděli se kolotoč přesunul na kopcovité Holé Vrchy, které byly již téměř suché. 

Při absenci našich holek, tak musí držet prapor oranžády ostatní závodníci. A velkou radost nám výsledkově dělají zejména starší žáci, kteří v hojném počtu skoro klepou na medailovou bránu. 

Výsledky Mladá Boleslav 

Výsledky Holé Vrchy 

Díky výsledkům starších žáků není velkým překvapení, že se ujali průběžného vedení v pořadí týmů. Udržet vydobité pozice to je pro kluky určitě velká výzva a my jim budeme držet palce. 

Průběžné pořadí TOI TOI Cupu 

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...