TOI TOI Cup zahájen závody v Mladé Boleslavi a Holých Vrších

Oct 1, 2020

Dvěma rozdílnými závody byla zahájena letošní sezona ČP v cyklokrosu. Zatímco v sobotu to byla Mladé Boleslavi doslova bahenní lázeň na rovině, tak v neděli se kolotoč přesunul na kopcovité Holé Vrchy, které byly již téměř suché. 

Při absenci našich holek, tak musí držet prapor oranžády ostatní závodníci. A velkou radost nám výsledkově dělají zejména starší žáci, kteří v hojném počtu skoro klepou na medailovou bránu. 

Výsledky Mladá Boleslav 

Výsledky Holé Vrchy 

Díky výsledkům starších žáků není velkým překvapení, že se ujali průběžného vedení v pořadí týmů. Udržet vydobité pozice to je pro kluky určitě velká výzva a my jim budeme držet palce. 

Průběžné pořadí TOI TOI Cupu 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …