Úspěšný víkend pro naše barvy.

Sep 23, 2020

 V polovině tohoto měsíce a to 12. a 13. září se našim závodníkům skvěle dařilo.

 Na 5 závodu PPK HK v Plzni na Lopatárně, kde se jelo zároveň o dresy mistrů Plzeňského kraje, reprezentovali barvy ADASTRA Cycling teamu Robin Vašíček, Denis Vašíček a Fanda Bublík. Bráchové Robin a Denis Vašíčkovi si dojeli, nejen pro cenné body do celkového pořadí, ale zároveň i pro tituly mistrů Plzeňského kraje, Fanda Bublík si pěkným 16.místem dojel též pro cenné body do celkového pořadí.

 Z Lopatárny, jsme se přesunuli do Prahy na předposlední závod Pražského MTB poháru na Libuš, kde nás v sobotu reprezentovalo hned 34 našich bikerů a bikerek, 7 z nich se postavilo na stupně vítězů. Pro zlato si dojel David Svoboda, pro stříbro Denis Vašíček, Dominik Kukla a Zuzana Kadlecová, bronz přidali Robin Vašíček, Nelča Faltysová a Štěpán Havelka. 

 Na Libuš se naši závoďáci vydali i v neděli, bojovat o poslední body do celkového pořadí Pražského MTB poháru a i dnes se z našich 36 bikerů a bikerek, podařilo 6 z nich sebrat soupeřům cenné kovy. Nejlépe se na finálovém závodě vedlo Denisi Vašíčkovi, který bral zlato, Robin Vašíček přidal stříbro a kovy barvy bronzu přidali David Svoboda, Nela Faltysová, Dominik Kukla a Štěpán Havelka.

 Stejně, jako jeli Robin a Denis Vašíčkovi 2 závody v sobotu, jel 2 závody, ale v neděli i David Svoboda a i on úspěšně, když si na MČR v silniční časovce dvojic, dojel s Lukášem Vorlem ( SkiandBike Kunratice ) pro titul mistra ČR.

 Za zmínku, ale stojí i výkony ostatních našich závoďáků, kteří bojovali v obou PP jako Lvi a nedali soupeřům ani metr tratě zadarmo. Některým unikla bedna jen o chloupek, někteří nováčci si zajeli svůj nej závod, některým ostřílenějším se naopak nedařilo, ale všichni do jednoho si zaslouží pochvalu za svou bojovnost se, kterou se pokaždé postavili na startovní rošt. 

 Klobouk dolů před vámi všemi bikeři i bikerky a díky za repre oddílu ;-).

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...