Dva závody v Libuši zakončily letošní Pražský pohár

Sep 15, 2020

Podzimním dvojákem v Libuši zakončil svou závodní sezonu 2020 i Pražský pohár. Na startu se objevilo opět početné pole jezdců v oranžových dresech, kteří se  chtěli poprat o celkové prvenství v soutěži týmů. 

skvělé výkony na úrovni medailového umístění předvedli David Svoboda, Denis Vašíček, Zuzana Kadlecová, Dominik Kukla, Štěpán Havelka, Nela Faltysová a Robin Vašíček. Nebývalou dávku sportovní smůly si vybrala Laura Svobodová, která přišla o vítězství díky padajícímu řetězu….. 

Výsledky – sobota 

Výsledky – neděle 

V soutěži týmů nám to na celkové vítězství nevyšlo, ale půjdeme si během finálového večera pro krásné 3. místo. 

Nicméně slavit máme určitě co, neboť v rámci celkového pořadí Pražského poháru jsme získali nejvíce medailí za celkého pořadí.

A už máme objednaný velký stůl blízko baru -:)  

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …