Dva závody v Libuši zakončily letošní Pražský pohár

Sep 15, 2020

Podzimním dvojákem v Libuši zakončil svou závodní sezonu 2020 i Pražský pohár. Na startu se objevilo opět početné pole jezdců v oranžových dresech, kteří se  chtěli poprat o celkové prvenství v soutěži týmů. 

skvělé výkony na úrovni medailového umístění předvedli David Svoboda, Denis Vašíček, Zuzana Kadlecová, Dominik Kukla, Štěpán Havelka, Nela Faltysová a Robin Vašíček. Nebývalou dávku sportovní smůly si vybrala Laura Svobodová, která přišla o vítězství díky padajícímu řetězu….. 

Výsledky – sobota 

Výsledky – neděle 

V soutěži týmů nám to na celkové vítězství nevyšlo, ale půjdeme si během finálového večera pro krásné 3. místo. 

Nicméně slavit máme určitě co, neboť v rámci celkového pořadí Pražského poháru jsme získali nejvíce medailí za celkého pořadí.

A už máme objednaný velký stůl blízko baru -:)  

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...