Magdalena Mišoňová je mistryní ČR v MTBO ve sprintu

Aug 17, 2020

Magdalenu nepustila na start na Zadově do XCO závodu viroza a tak si musela počkat na závodní intenzitu o týden déle. 

V okolí Heřmanova Městce se uskutečnily závody v MTBO. To je, když při jízdě na kole po lese a loukách hledáte ještě správné lampiony a ve správném pořadí. 

Majda překvapila titulem na sprintové trati, kde většinou rozhoduje dobré a rychlé mapování. Přestože si trochu navíc pojezdila (rozuměj bloudila) v bikeparku , tak její výkon stačil na mistrovský titul. 


(to je ten bikepark, to oranžové)

V dalších dvou závodech ČP na trati Long si připsala cenné vítězství a trati Middle pak skončila druhá. 

Za zmínku pak stojí to, že právě na Middlu vystoupal po boku Majdy na druhé místo v kategorii M20 Richard Wohanka, čímž naznačil, že to s návratem po zranění myslí vážně. 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …