Magdalena Mišoňová je mistryní ČR v MTBO ve sprintu

Aug 17, 2020

Magdalenu nepustila na start na Zadově do XCO závodu viroza a tak si musela počkat na závodní intenzitu o týden déle. 

V okolí Heřmanova Městce se uskutečnily závody v MTBO. To je, když při jízdě na kole po lese a loukách hledáte ještě správné lampiony a ve správném pořadí. 

Majda překvapila titulem na sprintové trati, kde většinou rozhoduje dobré a rychlé mapování. Přestože si trochu navíc pojezdila (rozuměj bloudila) v bikeparku , tak její výkon stačil na mistrovský titul. 


(to je ten bikepark, to oranžové)

V dalších dvou závodech ČP na trati Long si připsala cenné vítězství a trati Middle pak skončila druhá. 

Za zmínku pak stojí to, že právě na Middlu vystoupal po boku Majdy na druhé místo v kategorii M20 Richard Wohanka, čímž naznačil, že to s návratem po zranění myslí vážně. 

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...