Ocenění nejlepších sportovců Klecan 2019

Feb 18, 2020

12.února 2020 se na klecanské radnici sešla hromada sportovců, aby převzali z rukou starosty bc. Daniela Dvořáka ocenění starosty Města Klecany pro nejlepší sportovce obce roku 2019.

Sportovci zaplnili celý sál radnice a my jsme měli tu čest se této milé akce zúčastnit.

Oceněno bylo 11 sportovců, své zástupce měl klecanský oddíl lukostřelby, biatlonu, zastoupeni byli zástupci fotbalu a futsalu, ale také třeba “areal sports”, což je ve volném překladu “akrobacie na šálách”.

Náš klub reprezentovala Linda Jechová jako vítězka Českého Poháru 2019 v paralelních disciplínách ve snowboardingu a na samý závěr večera starosta předal ocenění Filipovi Jechovi za titul Mistra ČR v cyklokrosu a “double” vítězství v Českém poháru na horských kolech i v cyklokrosu 2019.

Děkujeme Klecanům za podporu našeho klubu a přála bych všem sportovcům, aby si je jejich domovské obce hýčkaly tak, jako to činí Klecany :-)

(mj)

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …