Ocenění nejlepších sportovců Klecan 2019

Feb 18, 2020

12.února 2020 se na klecanské radnici sešla hromada sportovců, aby převzali z rukou starosty bc. Daniela Dvořáka ocenění starosty Města Klecany pro nejlepší sportovce obce roku 2019.

Sportovci zaplnili celý sál radnice a my jsme měli tu čest se této milé akce zúčastnit.

Oceněno bylo 11 sportovců, své zástupce měl klecanský oddíl lukostřelby, biatlonu, zastoupeni byli zástupci fotbalu a futsalu, ale také třeba “areal sports”, což je ve volném překladu “akrobacie na šálách”.

Náš klub reprezentovala Linda Jechová jako vítězka Českého Poháru 2019 v paralelních disciplínách ve snowboardingu a na samý závěr večera starosta předal ocenění Filipovi Jechovi za titul Mistra ČR v cyklokrosu a “double” vítězství v Českém poháru na horských kolech i v cyklokrosu 2019.

Děkujeme Klecanům za podporu našeho klubu a přála bych všem sportovcům, aby si je jejich domovské obce hýčkaly tak, jako to činí Klecany :-)

(mj)

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...