Ocenění nejlepších sportovců Klecan 2019

Feb 18, 2020

12.února 2020 se na klecanské radnici sešla hromada sportovců, aby převzali z rukou starosty bc. Daniela Dvořáka ocenění starosty Města Klecany pro nejlepší sportovce obce roku 2019.

Sportovci zaplnili celý sál radnice a my jsme měli tu čest se této milé akce zúčastnit.

Oceněno bylo 11 sportovců, své zástupce měl klecanský oddíl lukostřelby, biatlonu, zastoupeni byli zástupci fotbalu a futsalu, ale také třeba “areal sports”, což je ve volném překladu “akrobacie na šálách”.

Náš klub reprezentovala Linda Jechová jako vítězka Českého Poháru 2019 v paralelních disciplínách ve snowboardingu a na samý závěr večera starosta předal ocenění Filipovi Jechovi za titul Mistra ČR v cyklokrosu a “double” vítězství v Českém poháru na horských kolech i v cyklokrosu 2019.

Děkujeme Klecanům za podporu našeho klubu a přála bych všem sportovcům, aby si je jejich domovské obce hýčkaly tak, jako to činí Klecany :-)

(mj)

Další aktuality

Čtyři naši závodníci bojují na Mistrovství Evropy !

Čtyři naši závodníci bojují na Mistrovství Evropy !

V letošním roce se naši čtyři závodníci v kategoriích starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek zúčastní Mistrovství Evropy, které se uskuteční v toskánském středisku Il Ciocco. Jedná se o 4 závody v pěti dnech. Individuální časovka (ITT), závod tříčlenných štafet...

Sobota a neděle na MČR-i zde cinkaly medaile

Sobota a neděle na MČR-i zde cinkaly medaile

Sobota 22. července byla pokračování třídenního Mistrovství ČR olympijské disciplíny Cross-country v jizerskohorském Bedřichově. Začíná standartně závodem Kadetů a končí Muži Elite. V tento den jedou všichni stejnou trasu, která zde v Bedřichově měřila 3320 metrů a...

Zlatá štafeta na MČR v Cross Country

Zlatá štafeta na MČR v Cross Country

Letošní Mistrovství XCO na horských kolech se konalo na severu Čech na již známé trati v Bedřichově, která zahrnuje jak nejedno náročné stoupání, tak i těžké technické sjezdy. My jsme proti konkurenci 20ti štafet, složených nově z 3 chlapců a 3 dívek, vždy jeden z...