Linda Jechová reprezentovala Středočeský kraj na Zimní Olympiádě

Feb 6, 2020

Přetiskujeme zprávu od Lindy: 

19. – 23. ledna jsem se účastnila Olympiády Dětí a Mládeže v Karlovarském kraji. Závodila jsem tam ve snowboardingu a to ve třech disciplínách- paralelní obří slalom, snowboard-cross a slope style.

Největší předpoklady jsem měla ve slalomu, je to přeci má disciplína. Ten se jel hned v pondělí. Po prvním kvalifikačním kole jsem byla druhá, ale další kolo se mi nepovedlo – minula jsem branku. Kvůli tomu jsem nepostoupila do finále a dost možná mi i unikla medaile.

V úterý jsem jela snowboard-cross. V této disciplíně jsem závodila úplně poprvé, takže jsem žádné úžasné výsledky neočekávala. Skončila jsem třináctá a získala alespoň pár bodů pro kraj. Posledním závodem byl slope style, který se jel ve čtvrtek. Ten jsem také jela poprvé, ale díky tomu, že hodně holek z mé kategorie tuto disciplínu nejely, skončila jsem na osmém místě.

Asi bych tuto Olympiádu nepovažovala za úplně úspěšnou, ale i přes to jsem si ji moc užila. Určitě se budu snažit se tam za dva roky zase dostat a snad se mi zadaří lépe.

Fotogalerie.

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...