Linda Jechová reprezentovala Středočeský kraj na Zimní Olympiádě

Feb 6, 2020

Přetiskujeme zprávu od Lindy: 

19. – 23. ledna jsem se účastnila Olympiády Dětí a Mládeže v Karlovarském kraji. Závodila jsem tam ve snowboardingu a to ve třech disciplínách- paralelní obří slalom, snowboard-cross a slope style.

Největší předpoklady jsem měla ve slalomu, je to přeci má disciplína. Ten se jel hned v pondělí. Po prvním kvalifikačním kole jsem byla druhá, ale další kolo se mi nepovedlo – minula jsem branku. Kvůli tomu jsem nepostoupila do finále a dost možná mi i unikla medaile.

V úterý jsem jela snowboard-cross. V této disciplíně jsem závodila úplně poprvé, takže jsem žádné úžasné výsledky neočekávala. Skončila jsem třináctá a získala alespoň pár bodů pro kraj. Posledním závodem byl slope style, který se jel ve čtvrtek. Ten jsem také jela poprvé, ale díky tomu, že hodně holek z mé kategorie tuto disciplínu nejely, skončila jsem na osmém místě.

Asi bych tuto Olympiádu nepovažovala za úplně úspěšnou, ale i přes to jsem si ji moc užila. Určitě se budu snažit se tam za dva roky zase dostat a snad se mi zadaří lépe.

Fotogalerie.

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …