Generálka před MČR vyšla na jedničku

Dec 11, 2019

Poslední závod Českého poháru v cyklokrosu před Misrovstvím ČR se odehrál v Jabkenicích u Mladé Boleslavi. Počasí už trochu připomínalo cyklokros, tzn. lehce uklouzaná a vlhká trať, navíc zpestřená 34cm vysokými kládičkami. 

V Žácích postihl pád na startu Davida Svobodu, který se suprovou stíhají jízdou vyšvihl na 22.místo, další z našich Denis Vašíček (27.místo), Dominik Kukla (34.místo), David Kolář (45.místo), Karol Kryl (62.místo) a Marek Špaček (64.místo)

V kadetkách bojovaly Anna Dingová (34.místo) a Nela Faltysová (36.místo). 

V kadetech vyšla nadmíru generálka na mistrák Filipu Jechovi, který vyhrál doslova způsobem start-cíl. Štěpán Havelka dokončil na 40.místě.

A v ženách při neúčasti Anety předvedla skvělý start Magdalena Mišoňová, která bohužel musela v polovině prvního kola z pátého místa odstoupit. V cíli tak byla klasifikována pouze Zuzana Kadlecová na 24. místě. 

Fotogalerie

Video Kadetky, Starší žákyně Jabkenice od Libora

Video Starší žáci Jabkenice od Libora

Video Kadeti Jabkenice od Libora

Video Ženy, Juniorky od Mišáka 

Video Kadeti Jabkenice od Pijera

Video Kadetky Jabkenice od Pijera

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …