Třetí bedna pro Filipa Jecha

Oct 14, 2019

Potřetí v řadě se postavil Filip Jech na stupně vítězů. Tentokrát se na asi nejtěžší trati seriálu v Holých Vrších musel sklonit před svým soupeřem, který předvedl drtivý finiš a Filipa odsunul na druhé místo. V tomto závodě bojoval i Štěpán Havelka, který bral body za 47. místo.  

Výborný výkon opět předvedla Aneta Novotná, která vybojovala v těžkém závodě plném zvratů skvělé 8. místo.  

V kadetkách odjela životní závod Nela Faltysová (38. místo) a jak náročný je kopcovitý cyklokros pocítila také další naše závodnice Anna Dingová (45. místo).  

V žácích závod tentokrát sedl báječně Davidu Svobodovi (15. místo), a také dvěma prvně bodujícím Dominiku Kuklovi (39. místo) a Davidu Kolářovi (45. místo). Denis Vašíček (33. místo) zajel svůj vysoký standard a neztratili se ani Mikuláš Děták (62. místo) a Karol Kryl (71. místo).  

Fotogalerie – velké díky za fotky Jaroslav Svoboda, Pavel Kopecký.

Video Women Elite od Libora 

Video Starší žáci od Libora

Video_Kadeti od Libora

Video_Kadeti od Pijera

Video_Kadetky od Pijera

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …