Třetí bedna pro Filipa Jecha

Oct 14, 2019

Potřetí v řadě se postavil Filip Jech na stupně vítězů. Tentokrát se na asi nejtěžší trati seriálu v Holých Vrších musel sklonit před svým soupeřem, který předvedl drtivý finiš a Filipa odsunul na druhé místo. V tomto závodě bojoval i Štěpán Havelka, který bral body za 47. místo.  

Výborný výkon opět předvedla Aneta Novotná, která vybojovala v těžkém závodě plném zvratů skvělé 8. místo.  

V kadetkách odjela životní závod Nela Faltysová (38. místo) a jak náročný je kopcovitý cyklokros pocítila také další naše závodnice Anna Dingová (45. místo).  

V žácích závod tentokrát sedl báječně Davidu Svobodovi (15. místo), a také dvěma prvně bodujícím Dominiku Kuklovi (39. místo) a Davidu Kolářovi (45. místo). Denis Vašíček (33. místo) zajel svůj vysoký standard a neztratili se ani Mikuláš Děták (62. místo) a Karol Kryl (71. místo).  

Fotogalerie – velké díky za fotky Jaroslav Svoboda, Pavel Kopecký.

Video Women Elite od Libora 

Video Starší žáci od Libora

Video_Kadeti od Libora

Video_Kadeti od Pijera

Video_Kadetky od Pijera

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...