Galapředstavení Filipa Jecha a Anety Novotné v Hlinsku

Oct 6, 2019

Filip Jech v Hlinsku potvrdil svá slova, že má raději těžší tratě. S naprostou bravurou ovládl druhý závod Českého poháru v cyklokrosu v řadě. 

Skvělý výkon předvedla Aneta Novotná, která bojovala ve skupině o 4. místo, aby nakonec skončila na vynikajícím 6. místě s odstupem necelé minuty na vítězku. Velké výsledkové zlepšení předvedla Zuzana Kadlecová (16. místo).

Kadetky se statečně praly s klouzavou tratí a obě dvě opět bodovaly. Anna Dingová (38. místo) a Nela Faltysová (49. místo) 

V žácích se opět předvedli výborně David Svoboda (23. místo), Denis Vašíček (24. místo), David Kolář (56. místo) a Mikuláš Děták (DNF). 

Fotogalerie – velké díky za fotky Jaroslav Svoboda, Pavel Kopecký.

Video Women Elite od Libora 

Video Starší žáci od Libora

Video_Kadeti od Pijera

Video_Kadetky od Pijera

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …