Zuzana Kadlecová a Magdalena Mišoňová byly nominovány na Mistrovství Evropy !

Jul 15, 2019

Když se v listopadu objevil kalendář důležitých akcí v MTB Cross Country pro rok 2019, tak jsme se nebáli přijít s kůží na trh. V prosincové tiskové zprávě jsme čtenáře lákali na významné akce v České republice, kde na pomyslném vrcholu bylo Mistrovství Evropy v Brně.  “No a my doufáme a zároveň slibujeme, že se pokusíme připravit se přes zimu tak, aby třeba někdo od nás stál na startu těchto závodů. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a budete fandit!” 

A dnes můžeme s radostí oznámit, že obě dvě naše závodnice v juniorské kategorii nebudou na Mistrovství Evropy chybět. 

V sobotu 27. července v 10 hodin tak budou na startovní čáře stát Zuzka s Majdou (na fotografii zleva) z ADASTRA Cycling Teamu.  

“Podle toho, co obě holky obětovaly přípravě, vím, že na trati nechají úplně všechno a porvou se o co nejlepší výsledek.” ´je přesvědčen jejich trenér. Ve hře je totiž i nominace na srpnové Mistrovství světa v Kanadě.     

holky už okusily trať v Brně : 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …