Zuzana Kadlecová a Magdalena Mišoňová byly nominovány na Mistrovství Evropy !

Jul 15, 2019

Když se v listopadu objevil kalendář důležitých akcí v MTB Cross Country pro rok 2019, tak jsme se nebáli přijít s kůží na trh. V prosincové tiskové zprávě jsme čtenáře lákali na významné akce v České republice, kde na pomyslném vrcholu bylo Mistrovství Evropy v Brně.  “No a my doufáme a zároveň slibujeme, že se pokusíme připravit se přes zimu tak, aby třeba někdo od nás stál na startu těchto závodů. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a budete fandit!” 

A dnes můžeme s radostí oznámit, že obě dvě naše závodnice v juniorské kategorii nebudou na Mistrovství Evropy chybět. 

V sobotu 27. července v 10 hodin tak budou na startovní čáře stát Zuzka s Majdou (na fotografii zleva) z ADASTRA Cycling Teamu.  

“Podle toho, co obě holky obětovaly přípravě, vím, že na trati nechají úplně všechno a porvou se o co nejlepší výsledek.” ´je přesvědčen jejich trenér. Ve hře je totiž i nominace na srpnové Mistrovství světa v Kanadě.     

holky už okusily trať v Brně : 

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...