Zuzana Kadlecová zajela životní závod na Světovém poháru juniorů ve Švýcarsku

Jun 30, 2019

Nejlepšího českého výsledku v kategorii juniorek dosáhla v dnešním závodě Zuzana Kadlecová !

Na těžké kopcovité trati v Andermattu v nadmořské výšce 1400 m se poprala nejlépe s nástrahami prudkých sjezdů, single tracků a přejezdu potoka a i přes jeden pád a vynucenou zastávku v depu na opravu brzdy vybojovala super 11. místo. 

Závod se jel na otevřených loukách v pravé poledne, kdy na nebi nebylo ani mráčku. Toto horké počasí si vybralo daň v podobě DNF u naší další závodnice Magdaleny Mišoňové.  

Jenom pro představu : v jednom depu jsme spotřebovali 12,6 l vody na pití a polévání pro 5 holek (a z toho 2 odjely “jen” polovinu předepsaných průjezdů) 

Další fotky od reprezentacemtb dokresluje nádhernou tamní přírodu 

 

 

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...