Zuzana Kadlecová zajela životní závod na Světovém poháru juniorů ve Švýcarsku

Jun 30, 2019

Nejlepšího českého výsledku v kategorii juniorek dosáhla v dnešním závodě Zuzana Kadlecová !

Na těžké kopcovité trati v Andermattu v nadmořské výšce 1400 m se poprala nejlépe s nástrahami prudkých sjezdů, single tracků a přejezdu potoka a i přes jeden pád a vynucenou zastávku v depu na opravu brzdy vybojovala super 11. místo. 

Závod se jel na otevřených loukách v pravé poledne, kdy na nebi nebylo ani mráčku. Toto horké počasí si vybralo daň v podobě DNF u naší další závodnice Magdaleny Mišoňové.  

Jenom pro představu : v jednom depu jsme spotřebovali 12,6 l vody na pití a polévání pro 5 holek (a z toho 2 odjely “jen” polovinu předepsaných průjezdů) 

Další fotky od reprezentacemtb dokresluje nádhernou tamní přírodu 

 

 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …