Aneta Novotná stříbrná na olympiádě , Filip Jech osmý

Jun 30, 2019

Hned první den Aneta Novotná vybojovala skvělé druhé místo v napínavém závodě MTB Cross Country na Olympiádě dětí a mládeže. 
 
Letní olympiáda se koná každé dva roky a během jednoho týdne mají sportovci možnost zažít nefalšovanou atmosféru olympijských her. Součástí je zahajovací ceremoniál a nesmí chybět zapálení ohně. Kromě vlastních sportovních klání mohou navštívit i jiné sporty, zažijí pobyt v olympijské vesnici a neposlední řadě ty úspěšnější dvojí vyhlášení. Ihned po závodě “Flowers Ceremony” a večer v záři reflektorů “Medal Ceremony”. Prostě super zážitek. 
Aneta tak stříbrem navázala na úspěchy našich barev z minulosti (2015 – Majda zlato, 2017 – Majda zlato, Aneta stříbro). 
 
 
stupně vítězů, na LODM se vyhlašuje prvních šest, Aneta je druhá zleva v repre dresu Středočeského kraje.
 
Dalším želízkem byl v závodě Cross Country Filip Jech. Po vynikajícím startu se probojoval do čela, ale bohužel v jednom sjezdu na těžké trati v Bedřichově ho potkal pád. Filip se oklepal a dokázal během dalšího kola smazat velkou ztrátu a opět jsme ho zaznamenali na čele závodu. Nicméně pád a následná stíhačka zanechaly nesmazatelné stopy únavy, Filip bojoval příkladně jak lev, ale dnes to stačilo “pouze” na 7. místo. 
 
Aneta dále vybojovala vynikající 6. místo v silničním závodě a 11. místo v časovce. 
Filip pak skončil na 18. místě v silničním závodě a 25. místě v časovce.  
 

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...