Aneta Novotná a Filip Jech budou bojovat o olympijské medaile

Jun 22, 2019

Hned dvěma zástupcům našeho oddílu se podařilo vybojovat si nominaci na Olympijské hry dětí a mládeže. Zejména ve Středočeském kraji není snadné díky velké konkurenci se na olympiádu probojovat. Z každého kraje startují vždy dvě dívky a dva chlapci v kategoriích U15 a U17. 

Letní olympiáda se koná každé dva roky a Aneta s Filipem se pokusí navázat na úspěchy našich barev z minulosti (2015 – Majda zlato, 2017 – Majda zlato, Aneta stříbro). 

Během jednoho týdne mají sportovci možnost zažít nefalšovanou atmosféru olympijských her. Součástí je zahajovací ceremoniál a nesmí chybět zapálení ohně. Kromě vlastních sportovních klání mohou navštívit i jiné sporty, zažijí pobyt v olympijské vesnici a neposlední řadě ty úspěšnější dvojí vyhlášení. Ihned po závodě “Flowers Ceremony” a večer v záři reflektorů “Medal Ceremony”. Prostě super zážitek. 

Tento rok je pořadatelem Liberecký kraj a na programovém lístku jsou pro nás tyto lákadla. 

24.6. pondělí  – XCO závod v Bedřichově 
25.6. úterý – silniční závod ve Vesci 
26.6. středa – časovka jednotlivců ve Vesci 

Přesné časy tréninků a startů našich želízek a další program olympiády můžete najít na https://odm.olympic.cz

K dispozici jsou také aplikace pro Android i iOS s názvem ODM 2019.

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...