Úspěšný domácí Světový pohár v Novém Městě na Moravě

May 30, 2019

Týden po svěťáku v Albstadtu se přesunul kolotoč Světového poháru do Nového Města na Moravě.  Na startu jsme měli dvě želízka z našeho oddílu. Majda chtěla vylepšit výsledek z Albstadtu. V zaváděcím kole kontrolovala čelo závodu, a při průjezdu do druhého kola jí časomíra registrovala na vynikajícím a nadějném 4. místě. Ve druhém kole jí ale totálně „seklo“ a musela si z tempa vystoupit. V dalším průběhu závodu se pohybovala mezi 10-13. místem. V cíli nakonec 12. místo.

Jsem neskutečně spokojená, protože je tady nesmírně náročná trať – pořád nahoru dolů, hodně skoků, kořenů… a ani ve sjezdech jsem nemohla dát odpočinout nohám, protože je neustále potřeba  pumpovat v kolenou. Jsem dost spokojená, byla i neskutečná atmosféra. Odstartovala jsem dobře, na kopci v zaváděčce jsem byla čtvrtá, což bylo super. Jenže pak jsem se začala propadat, technika byla v pohodě, ale nebylo to dnes v nohách. Ale 12. místo neberu jako propadák” sdílela své pocity  v cíli Majda.

Druhou naší zástupkyní na startu svěťáku byla Zuzana Kadlecová. Zuzka začala volněji a pohybovala se v druhé polovině početného balíku. Aktivní jízdou se během celého závodu prokousávala pomalu pořadím vpřed a nakonec vybojovala svůj nejlepší výsledek ve světovém poháru – 23. místo !

A něco málo fotek je ve fotogalerii

 

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...