Moje první letošní juniorská série !!!

Feb 23, 2019

Dnes 23. 2. 2019 jsem se zúčastnila JWS ve španělském Banyoles. Mám to vzít jasně, stručně, výstiženě, takže jdeme na to.

Odstartovat se mi relativně povedlo, do terénu jsem najížděla asi na 6. pozici. Jelikož jsme starovaly za elite women, tak jsme je musely celý závod předjíždět a taky nás neuvěřitelně brzdily (jak do kopce, tak i z kopce). Většinu závodu jsem jela osamoceně na 3. místě, ale v posledním kole mě docvakla jedna soupeřka zezadu a já už neměla síly, abych se jí udržela. Takže jsem nakonec skončila čtvrtá. Jsem za to ráda, ale přeci jenom jsem tam viděla tu trojku :-). Tak někdy příště.

 

PS: Měli jsme nádherné počasí (modrá oblohy bez mráčků, až úděsný vedro, závodění bez moiry a dokonce i polévání během závodu), takže kdo chce může závidět :-).

 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …