Moje první letošní juniorská série !!!

Feb 23, 2019

Dnes 23. 2. 2019 jsem se zúčastnila JWS ve španělském Banyoles. Mám to vzít jasně, stručně, výstiženě, takže jdeme na to.

Odstartovat se mi relativně povedlo, do terénu jsem najížděla asi na 6. pozici. Jelikož jsme starovaly za elite women, tak jsme je musely celý závod předjíždět a taky nás neuvěřitelně brzdily (jak do kopce, tak i z kopce). Většinu závodu jsem jela osamoceně na 3. místě, ale v posledním kole mě docvakla jedna soupeřka zezadu a já už neměla síly, abych se jí udržela. Takže jsem nakonec skončila čtvrtá. Jsem za to ráda, ale přeci jenom jsem tam viděla tu trojku :-). Tak někdy příště.

 

PS: Měli jsme nádherné počasí (modrá oblohy bez mráčků, až úděsný vedro, závodění bez moiry a dokonce i polévání během závodu), takže kdo chce může závidět :-).

 

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...