V sobotu na Holých Vrších bude na co koukat !!

Jan 7, 2019

Pokud ještě nevíte, co budete dělat v sobotu 12. ledna 2019, tak pro Vás máme jeden dobrý tip. 

V malé vísce Holé Vrchy nedaleko Mladé Boleslavi se koná Mistrovství ČR v cyklokrosu. A to vám říkám, že je několik pádných důvodů, proč se tam objevit. 

Ve 12:00 startuje závod elitních žen. Na startu bude stát v našich barvách, věkem ještě juniorka, Majda Mišoňová. V přípravě odtrénovala vše, co chtěla a v sobotu hodlá na trati nechat maximum. Na Holých Vrších se jí vždy tradičně daří, v kadetkách kdysi zajela 4., 1. a 1. místo a loni již v elitních ženách překvapila 4. místem. 

Ale mnohem větším lákadlem bude určitě závod elitních mužů, který startuje ve 13:35. Zde tuším nádherný souboj doslova zvučných jmen o mistrovský dres. 

Neváhejte tedy, vezměte zvonky, řehtačky či jiné hlasité nástroje a přijeďte fandit.  

Třeba u 16 mistrovských schodů do nebes pana Kubína :

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …