Silvestrovský BeNeLux

Jan 2, 2019

Každý slaví silvestra jinak. Někdo objíždí příbuzenstvo, jiní odjedou s kamarády daleko od rodičů :), my objíždíme závody.

28. 12. 2018 jsme se sebrali a odjeli do belgického města Bredene. Trať nebyla vůbec kopcovitá (jen pár kopečků tam bylo), ale byl tam takový malý schůdek uprostředka výjezdu, který se musel vyskočit. To bylo asi to nejzajímavější z celé trati.

Další dva dny jsme strávili prohlídkami měst Bruge a Luxemburg.

Na Nový rok 2019 jsem jela jako už o rok dříve závod v lucemburském městě Pentange. Narozdíl od loňska, kdy tam bylo bahno až po kolena, se letos jel závod na relativně suché trati (až na pár podmáčených úseků).

Na poslední závod jsme se přesunuli do švýcarského Meilenu. Na trati byl stejně jako loni dlouhý prudký kopec a sjezd.

 

Foto zde

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …