Nejúspěšnější tým TOMKET Pražského MTB poháru 2018.

Nov 21, 2018

V pátek 16.11. se v Lidovém domě Kbely konalo slavnostní vyhlašení, letošního ročníku TOMKET Pražského MTB poháru.

Pro oddíl ADASTRA Sokol Veltěž, to byl opět úspěšný rok, nejen tím, že v každém závodě naši Sokolíci obsazovali v různých kategoriích nejeden stupeň vítězů. Pro naše bikerky a bikery, to byla na letošním Pražském MTB poháru, veleúspěšná celá sezóna, neboť v celkovém hodnocení jednotlivých kategorií se hned 11 našich, postavilo i na stupně vítězů celkového pořadí seriálu. Ale, aby toho nebylo málo, tak náš cyklo oddíl ADASTRA Sokol Veltěž, letos obsadil 1.místo i v soutěži týmů a stal se tak nejúspěšnějším týmem Pražského MTB poháru pro rok 2018.

Ale ani tím, tento večer naše úspěchy nekončili proto, že Pavel Mišoň ( čtěte Mišák 😉 ) si letos převzal cenu za nejlepšího trenéra.

Takže suma sumáru, pod vedením nejlepšího trenéra Mišáka se stal, náš oddíl ADASTRA Sokol Veltěž nejlepším týmem letošního ročníku, kdy se 11 z našich Sokolíků, postavilo na stupně vítězů v celkovém pořadí. BRAVOOOOOO SOKOLÍCI ;-).

Naši medailisté:  Eliáš Havel                    ZLATO /odrážedla /

                         Robin Vašíček            STŘÍBRO / kluci 5-6let /

                         Sebastian Švambera    BRONZ / kluci 5-6let /

                         Laura Svobodová      STŘÍBRO / holky 7-8let /

                         David Svoboda            ZLATO / kluci 9-10let /

                         Denis Vašíček             BRONZ / kluci 9-10let /

                         Kryštof Král             STŘÍBRO / žáci 1 /

                         Filip Jech                    ZLATO / žáci 2 /

                         Aneta Novotná           BRONZ / kadetky /

                         Majda Mišoňová       STŘÍBRO / ženy-juniorky /

                         Richard Wohanka       BRONZ / junioři /

Pochvala, ale nepatří, jen těm z našich závoďáků, kteří letos stanuli na bednách, ale všem našim bikerkám a bikerům, kteří se stavěli na start závodů letošního Pražského MTB poháru, protože i oni si mákli a nedávali soupeřům ani metr tratí, jen tak zadarmo.

Takže, díky i jim, stejně jako i ostatním trenérům, kteří naše děti trénují, podporují a pomáhají jim, nejen na trénincích, ale i závodech ;-). 

SUPER SEZÓNA SOKOLÍCI!!!!!!!!!! VŠEM OBR GRATULKA!!!!!!!! A VŠEM I VELKÉ DÍKY!!!!!!!

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …