Úspěšný konec prázdnin.

Sep 2, 2018

  Naši Sokolíci zakončili prázdniny úspěšným víkendem, kdy bojovali a měřili si síly se soupeřy a soupeřkami na více frontách. 

 V sobotu se zůčastnilo hned 8 našich bikerů a bikerek dalšího závodu KPŽ. Nejvetší úspěchy si tam opět zapsal David a Laura Svobodovi. David si ve své kategorii vyjel další ZLATO, Laura brala BRONZ, ale jejich úspěch tím tento den neskončil, neboť jeli oba i Junior trophy maraton, kde David dojel celkově na pěkném 10.místě a v jeho kategorii bral další ZLATO, Laura dojela celkově na 43.místě, ale i ona v její kategorii brala ZLATO. V Plzni si zazávodila i Eliška Havlová, která zajela ve své kategorii 14 čas a její bráška Eliáš dojel v odrážedlech do cíle na 6.místě. A další zastoupení jsme měli v sesterském duu Gabče a Nelče Faltysových, kdy Nelča dojela ve své kategorii  na 9 příčce a Gabča obsadila místo 8. Na trase C se na start postavil Fanda Arnot a Štěpán Havelka v kategorii kadetů si Fanda dojel pro 11.místo o kousek za ním na 14.místě skončil Štěpán.

 Ani v neděli se nenechali naši Sokolíci zahanbit, když si zajeli poměřit síly se soupeři a soupeřkami na Ústecký pohár ELIMON. I tady bojovali za barvy ADASTRA Sokol Veltěž, sourozenecké dvojice a to Eliáš Havel se sestrou Eliškou a Robin Vašíček s bráchou Denisem a přidal se Mára Špaček.

Eliáš se postavil na start odrážedel, kde našel mezi soupeři a soupeřkami, jen jednu přemožitelku a tak si do cíle dojel pro STŘÍBRO. Jeho sestra Eliška v kategorii 7-8letých holek brázdila technickou trať na 3 pozici a pro BRONZ si dojela, až do cíle. V kategorii 5-6letých kluků rozdupal pedály svého biku Robin, který se od startu ujal vedení a ve vedení byl s několika metrovým náskokem, až do poslední ostré prvotočivé zatáčky, kde ho postihl pád a tak o vedení přišel. Závod, ale rozjel takovým tempem, že si bezpečně nikým neohrožován, dojel do cíle pro STŘÍBRO. Brácha Denis narušil první řadu v kategorii 9-10letých kluků, obsazenou samými domacími bikery a hned po startu jim ukázal, že je soupeř jak se patří, neboť šel hned po startu do vedení, které si jak se říká o parník, dovezl až do cíle a sebral soupeřům ZLATO. Bratři Samuel a Štefan Szollosovi, taky přijeli udělat soupeřům konkurenci a máknout si na technické trati. Sam dojel v kategorii 5-6ti letých bikerů na 7.mistě,starší z bratrů Szollosů o kategorii výše obsadil 8 příčku.  Jako poslední z našich šel na start Mára Špaček, který startoval v hromadném startu žáků 1 a žáků 2. Mára si dal, už 2 opravdu plnotučné okruhy i on se na trati snažil a závod ve své kategorii dokončil na pěkném 6.místě.

 

Gratulka všem nejen k medailím, ale vzhledem k počasí, klobouk dolů i před výkony vás všech 😉

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...