Další úspěšný víkend pro naše barvy.

Aug 19, 2018

 První úspěšný den, byla sobota. Konalo se další kolo seriálu KPŽ, které se tentokrát  jelo v Chrudimy a, kde hájilo naše barvy tradičně,  sourozenecké duo Laura a David Svobodovi. A opět skvěle, když David bral ve své kategorii kov nejcennější ZLATÝ a Laura tentokrát dosáhla na kov barvy BRONZU. Takže oběma gratulka k výkonům i medailím. 

 A úspěšný víkend pokračoval i nedělním závodem na Poháru Plzeňského kraje Pal cupu, kde se na start postavilo hned 8 našich bikerů a bikerek, kteří si přijeli zazávodit v pekelném vedru 35 stupňů bez mráčku na prašné a opravdu technické tratě do Stupna. 

 První se na start  postavil Robin, který na startu na nic nečekal, na stadionu se ujal vedení, které v technice metr po metru navyšoval a stylem start-cíl si do cíle dojel pro ZLATO,. 

 V další kategorii startoval Denis, který se už na stadionu propracoval dopředu. Z lesa přijížděl do druhého ze čtyř okruhů na 2.místě a, ač mu první  soupeř hodně poodjel i Denda si na 2 pozici,  udělal velký náskok a tak si bezpečně dojel do cíle pro STŘÍBRO. 

 Pak šli na start bráchové Adam a Jára Hoškovi. Adam se stejně jako Denda propracoval ze zadnější pozice dopředu a ve 3 okruzích 1500m dlouhých,  bojoval také o bednu, která mu vyšla a Adam si svým výkonem vybojoval BRONZ. I Jára bojoval s každým metrem tratě 2 plné okruhy. 

 Poslední dopolední start měla Verča v U15ž i ona proto, že Pal cup nejezdí celý nebo vůbec startovala ze zadních pozic, což jí vůbec nelimitovalo a stejně, jako Denis s Adamem se i Verča,  ještě na stadionu dostala dopředu a zahájila boj o stupně vítězů a i jí se to na trati skvěle dařilo. Nakonec,  měla ve své kategorii jedinou přemožitelku a tak si Verča dojela do cíle pro STŘÍBRO. 

Odpoledne šlo na start naše holčičí trio Majda, Aneta a Zuzka a proto, že si holky chtěly zazávodit, startovaly rovnou v kategorii Elite ženy. Nejlépe závod rozjela Majda, která se dostala na 2.pozici, pak přišel defekt zadního kola a po jeho výměně trable s přehazovačkou a tak Majda po 3 okruzích odstoupila. I Anetka měla závod pěkně rozjetý, ale v tom vedru se takříkajíc uvařila a tak,  po rozumné úvaze s ohledem na start na ME i Anetka po 3 okruhu ze závodu odstoupila, takže poslední z našich brázdila tratě Zuzka a brázdila je opravdu skvěle, neboť bojovala o bednu, která jí na konec o kousek utekla a Zuzka si dojela pro krásné 4.místo, jako Kadetka startující v Elitních ženách super výsledek.

Takže všem díky za podívanou i výkony ;-). 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …