Bronz a brambory pro Majdu a Anetu na prestižním závodě štafet!

Jul 20, 2018

Báječný výkon předvedly obě holky v závodě štafet na Mistrovství republiky. Obsazená startovka zvučnými jmény přilákala spoustu diváků a tak úderem 17 hodiny mohl padnout první startovní výstřel letošního MČR.  

Neuvěřitelná divácká kulisa hnala všechny závodníky, že závodili jako o život. K báječnému výkonu se nadechly obě naše holky. Na dívčím úseku zajela druhý nejrychlejší čas Aneta (věkem pouze ještě prvním rokem kadetka ! ) – pouhých 15s za suverénní Jitkou Škarnitzlovou. Jen o 3 vteřiny pomaleji svůj úsek zajela Majda ! 

A parťáci ze štafet se také činili, což v konečném pořadí znamelo třetí místo pro Majdu a nepopulární brambory pro Anetku z celkem 9 štafet. 

První medaile z mistráku je doma ! 

 Výsledky s časy po úsecích níže 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …