MČR XCO v Peci – domácí vrchol sezóny se blíží

Jul 12, 2018

Bike víkend MTB 2018 od pátku 20. července je pro milovníky rovných řidítek a širokých plášťů jedním z vrcholů letošní sezony.

I mladí bikeři z Veltěže vyšlou velmi silnou sestavu a zkusí se poprat o přední příčky na Mistrovství republiky v MTB Cross Country a zároveň se uzavře seriál Českého Poháru, kde máme také hodně želízek na předních příčkách.   

Na níže zveřejněném plakátu najdete kompletní program Mistrovství ČR, pokud budete mít cestu kolem Pece, přijďte zafandit nejenom našim nadějím. 

 V přípravě jsme udělali maximum – tak nám držte palce. Abychom mohli splnit víkendový rozkaz : “Přátelé kamarádi, my Vám ty medaile přivezeme !” 

Malá fotogalerie z trati k prohlédnutí zde

 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …