Úspěšné Nové Město na Moravě – medaile vezeme i z trati světového poháru !

Jun 4, 2018

Další zastávkou kolotoče ČP XCO bylo Nové Město na Moravě a to na trati, kde se minulý víkend jel světový pohár. 

Sice pro mladší kategorie byly tratě výrazně zjednodušeny, a tak mlaďoši alespoň na sekcích Mitas, Rock ‘n Roll a Expert Climb potrénovali. 

Děti 5-6 let : (16 startujících)
3. místo Robin Vašíček – od Robina tradiční bronz ! 

Holky 7-8 let: (34 startujících)
2. místo Laura Svobodová – i od Laury tradiční stříbro 

Kluci 9-10 let: (54 startujících) 
1. místo David Svoboda – prokázal svou aktuální formu a v prvním stoupání se soupeřům vzdálil a kontroloval závod z první pozice. 3 starty = 3. vítězství ! 
Denis Vašíček tentokráte až 13. místo , nachlazení ze školy v přírodě udělalo své. 
Lukáš Novotný po rozplavbě na bikros sekci se vrátil na stadion kompletně olehaný na 53.místě. 

Žáci I.: (83 startujících)
Kryštof Král – vyhrál spurt skupiny o 4. místo 
Adam Hošek – vybojoval  24. místo 

Žákyně II.: (36 startujících)
Veronika Mišoňová – po slabším startu se prokousala na začátku posledního okruhu na 5. místo, ale spadlý řetěz ji odsoudil na 11. místo  

Žáci II.: (82 startujících)
2. místo Filip Jech – strhující souboj až na pásku, kde se Fíla musel těšně sklonit před Matějem Kunčíkem. Oba kluci udělali závod a vzorně spolupracovali a nepřipustili do souboje o první dvě místa nikoho jiného. Tímto se Fíla ujal průběžného vedení v ČP ! 

Kadetky: (30 startujících)
2. místo Aneta Novotná – dnes se Aneta musela sklonit před Matyldou z Polska, ale ostatním holkám nedala šanci a to dojížděla od AC/DC bez sedla… a samozřejmě průběžné 1.místo v ČP ! 
Zuzana Kadlecová je zpátky !!! Asi výstižněji nelze popsat její 4. místo, po obrovském tréninkovém výpadku na jaře z důvodu dlouhé zdravotní indispozice. 
Kateřina Suchá – nejlepší výsledek kariéry – 14. místo , který si vytvořila osobní maximum a premiérově tak porazila několik nových soupeřek.  

Juniorky: (23 startujících)
Magdalena Mišoňová – tentokráte po dlouhé době bez medaile – 4.místo. Sešla se slušná zahraniční konkurence a kolo a půl před cílem ztratila druhé místo. 

Junioři (72 startujících) 
Richard Wohanka – závod Ríšovi vůbec nesedl a v druhém kole zabalil.  

 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …