Po stopách Klostermanna!

May 19, 2018

Zdravíme z Hartmanic,

letošní soustředení bylo ohroženo předpovědí počasí, naštěstí se nenaplnila, zmokli jsme jen 2x :-).

Ve čtvrtek, dokud bylo plno sil, jsme naplánovali dvoufázový trénink a nastoupali za celý den přes 1700 VM (výškových metrů).

2. den už jsme byli v plném počtu a soustředili se spíše na krásy Šumavy, porušili zákaz vjezdu kol na naučné stezce v okolí řeky Vydry (děti se bránily vjezdu, ale nakonec za odměnu vynikající zmrzliny  na Turnerově chatě, souhlasily). V cíli  to bylo příjemných 55 KM projížďky a kvalitní trénink pro čerstvého Mistra Evropy v Kvadriatlonu, Tome gratulujeme a díky!!

Dnes, v sobotu,  už došlo k rozdělení pelotonu před “královskou etapou”, kdy doprovod rodičů zajišťoval maximální servis a podporu všech borců. Celkem jsme nastoupali přes 1600 VM, přičemž druhá skupina nezůstala o moc pozadu. Velký obdiv patří  jednomu z rodičů z druhé skupiny (který mimochodem na tomto soustředění najel skoro tolik VM jako za celý minulý rok), který se v sobotu ráno hecnul a prý jen “na zkoušku” se rozhodl pokračovat v dnešní etapě.  Díky jeho nasazení a skvělému výkonu, nejen v kopcích, nám zajistill technický support během celého dne, zvláště opravu kola v největší dešťové přeháňce, která nás dnes potkala. (Na detaily se zeptejte Libora, který vám o svých zážitcích ze soustředění určitě rád povypráví :-).

Na závěr sobotního dne už došlo na kýžený cíl najít ten správný podnik, kde se točí oblíbené šumavské pivo Klostermann.

Zítra je na programu závěrečná etapa, zatím nevíme kam, ale rádi bychom dosáhli na původně nesmělý cíl  a to celkem vystoupat na 5000 VM za 4 dny. Zvládneme to? 

Povíme vám na jednom z dalších tréninků.

 

Kolektiv autorů z Hartmanic

Fotogalerie 

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...