OPĚT BODUJEME V NEJVYŠŠÍ LIZE : 8 MEDAILÍ Z BRNA

May 7, 2018

Bitva na Moravském poli je dobojována. Po velmi úspěšné sobotě a zisku 6 medailí se ukázali naši závodníci ve velmi pěkném světle i v neděli. 

Zejména holky, které přidaly do sbírky 2 zlaté medaile. 

V juniorech zabojoval Ríša, který se v první půlce závodu pohyboval těsně za první dvacítkou, ke konci lehce ztratil a přijel na 29. místě. 

Parádní závod se zlatou tečkou odjela Aneta v kadetkách, která opět nenechala nikoho na pochybách, kdo je aktuálně nejlepší v této kategorii. Pokud v prvním kole mohly soupeřky jedoucí v dohledné vzdálenosti trochu doufat, tak ve druhém kole vzaly jejich idee za své. 

Zuzka odjela svůj standard , který odpovídá jejímu obrovskému tréninkovému manku a suprově jela Kačka, která hlavně prvních 2/3 závodu možná mohla pomýšlet i na první patnáctku. 

V juniorkách předvedla galapředstavení Majda, která v prvním kole ve výjezdu za druhým depem doslova své soupeřky rozvěsila na kopci a osamoceně pak kroužila v brněnské prachové lázni a neustále navyšovala svůj náskok až na konečnou půldruhou minutu. 

Další aktuality

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...

Čtyři naši závodníci bojují na Mistrovství Evropy !

Čtyři naši závodníci bojují na Mistrovství Evropy !

V letošním roce se naši čtyři závodníci v kategoriích starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek zúčastní Mistrovství Evropy, které se uskuteční v toskánském středisku Il Ciocco. Jedná se o 4 závody v pěti dnech. Individuální časovka (ITT), závod tříčlenných štafet...

Sobota a neděle na MČR-i zde cinkaly medaile

Sobota a neděle na MČR-i zde cinkaly medaile

Sobota 22. července byla pokračování třídenního Mistrovství ČR olympijské disciplíny Cross-country v jizerskohorském Bedřichově. Začíná standartně závodem Kadetů a končí Muži Elite. V tento den jedou všichni stejnou trasu, která zde v Bedřichově měřila 3320 metrů a...