OPĚT BODUJEME V NEJVYŠŠÍ LIZE : 8 MEDAILÍ Z BRNA

May 7, 2018

Bitva na Moravském poli je dobojována. Po velmi úspěšné sobotě a zisku 6 medailí se ukázali naši závodníci ve velmi pěkném světle i v neděli. 

Zejména holky, které přidaly do sbírky 2 zlaté medaile. 

V juniorech zabojoval Ríša, který se v první půlce závodu pohyboval těsně za první dvacítkou, ke konci lehce ztratil a přijel na 29. místě. 

Parádní závod se zlatou tečkou odjela Aneta v kadetkách, která opět nenechala nikoho na pochybách, kdo je aktuálně nejlepší v této kategorii. Pokud v prvním kole mohly soupeřky jedoucí v dohledné vzdálenosti trochu doufat, tak ve druhém kole vzaly jejich idee za své. 

Zuzka odjela svůj standard , který odpovídá jejímu obrovskému tréninkovému manku a suprově jela Kačka, která hlavně prvních 2/3 závodu možná mohla pomýšlet i na první patnáctku. 

V juniorkách předvedla galapředstavení Majda, která v prvním kole ve výjezdu za druhým depem doslova své soupeřky rozvěsila na kopci a osamoceně pak kroužila v brněnské prachové lázni a neustále navyšovala svůj náskok až na konečnou půldruhou minutu. 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …