Další uspěšný závod pro barvy Sokola Veltěž na Elimon MTB Cup Ústí.

Apr 15, 2018

 Včera 14.4. si pár našich Sokolíků zajelo zazávodit do Ústí nad Labem a byl, to opravdu úspěšný den. Všech 5 závodníků, totiž bralo medaili.

 Letos za Sokol závodí, už i maličký Eliáš, bráška Elišky Havlové v kategorii odrážedel, který ve Spidermen oblečku rozkmital svoje nožky a do cíle si dojel pro ZLATO.

 Další startoval Robin v kategorii kluci 5-6let, který skvěle odstartoval na druhé pozici, kterou si udržel po celé 2 okruhy, kdy nekolikrát svému soupeři šlapal na paty ve snaze brát zlato, ještě v cílovce. Soupeř si ho však nechtěl nechat sebrat a tak, nakonec Robin dojel ve spurtu těsně pro STŘÍBRO.

 Jako další na startu, jsme měli jedinou holku a to Elišku Havlovou, která startovala v kategorii holky 7-8let po startu se ujala vedení, které jí sice po chvíli sebrala jedna ze soupeřek, ale Eliška šlapala do pedálů s velkým náskokem si udržela svou pozici a i ona si do cíle dojela pro STŘÍBRO.

 Poslední 2 naši, byli Denis a David v kategorii kluci 9-10let, kteří ač přihlášeni mezi prvními byli voláni na start mezi posledními a tak se Denis postavil na krajíček 2 řady a David hned za něj. Ale, už na startovní rovince soupeřům ukázali co umí a ke konci startovní rovinky se Denis ujal vedení, David se zavěsil o pár metrů zpět na 3 pozici, za jednoho ze soupeřů, který se vmáčkl mezi ně. První dva okruhy diktoval tempo Denis, při nájezdu do posledního 3 kola převzal vedení David za, kterého se Denis zavěsil a pospolu jeli poslední okruh, kdy Davidovi zbylo o malinko více sil a tak v posledním  stoupání před cílovkou Denisovi poodjel. Kluci si do cíle dojeli pro double. David bral ZLATO a Denda STŘÍBRO. Oba dojeli do cíle s obr náskokem a k jejich super výkonům, jim přišel gratulovat i jeden z trenérů tamního oddílu, což oba kluky potěšilo ;-).

Suma sumárum 5 startů a 5 medailí pro Sokol. Eliášek ZLATO, Eliška STŘÍBRO, Robin STŘÍBRO, Denis STŘÍBRO a David ZLATO.

Dobrá práce Sokolíci ;-).

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...