Bude brigáda! V sobotu 7.4.2018 v rámci akce "Ukliďme Česko!"

Mar 16, 2018

Ahoj všem,

tímto bych Vás chtěl všechny pozvat na další úklidovou brigádu naší trati a jejího blízkého i dalekého okolí spojenou s akcí “Ukliďme Česko”.

Brigáda se koná v sobotu 7.4.2018. Sraz si dáme v 9,00 hodin na Beckově.  S sebou vše jako vždy, to co je k úklidu potřeba: rukavice, hrábě, možná i nějaké kolečko kdo může, atd. Vzhledem k tomu, že nepořádku je všude docela dost, bude brigáda hlavně o úklidu a vyčištění valů a lesa, úklid okolo naší silnice, úklid silnice do Báště, úklid lesa přes silnici, úklid “našeho” lesa a cesty do Sedlece. Kolíkování, hrabání, mlíkování trati na valech jen když zbyde čas.

Prosím tímto všechny o hojnou účast – je to akce ve spolupráci s vedením obce Bášť, kdy je příležitost si připsat plusové body u obce a zejména u paní starostky.

V sekci pro přihlášené bude co nejdříve vytvořena sdílená tabulka, kde prosím o vyplnění účasti, abychom věděli s kým je možné počítat.

Předem díky všem.

Martin

Více na: http://www.uklidmecesko.cz/

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...