Bude brigáda! V sobotu 7.4.2018 v rámci akce "Ukliďme Česko!"

Mar 16, 2018

Ahoj všem,

tímto bych Vás chtěl všechny pozvat na další úklidovou brigádu naší trati a jejího blízkého i dalekého okolí spojenou s akcí “Ukliďme Česko”.

Brigáda se koná v sobotu 7.4.2018. Sraz si dáme v 9,00 hodin na Beckově.  S sebou vše jako vždy, to co je k úklidu potřeba: rukavice, hrábě, možná i nějaké kolečko kdo může, atd. Vzhledem k tomu, že nepořádku je všude docela dost, bude brigáda hlavně o úklidu a vyčištění valů a lesa, úklid okolo naší silnice, úklid silnice do Báště, úklid lesa přes silnici, úklid “našeho” lesa a cesty do Sedlece. Kolíkování, hrabání, mlíkování trati na valech jen když zbyde čas.

Prosím tímto všechny o hojnou účast – je to akce ve spolupráci s vedením obce Bášť, kdy je příležitost si připsat plusové body u obce a zejména u paní starostky.

V sekci pro přihlášené bude co nejdříve vytvořena sdílená tabulka, kde prosím o vyplnění účasti, abychom věděli s kým je možné počítat.

Předem díky všem.

Martin

Více na: http://www.uklidmecesko.cz/

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …