Zimní olympiáda dětí a mláděže.

Feb 2, 2018

Ahojky,

  jak tu napsal nedávno Míšák. Na zimní olympiádu dětí a mládeže se nominovaly dvě naše bikerky, tentokrát to nebylo na biku, ale v alpských disciplínách.

 

Julča Tesaříková, startovala v akrobatické disciplíně SCICROSS. Julie skončila na bodovaném 13.místě v kategorii mladších dívek, kde startovalo 25 závodnic a přispěla tak Středočeskému kraji 2 body do soutěže krajů.

 Simča Tichá si zazávodila za mladší dívky, hned ve 3 disciplínách a bodíky urvala  v každé z nich. V OBŘÍM SLALOMU skončila na super 10.místě /  z 36 / ve SLALOMU skončila 13 / z 25 / a ve VYŘAZOVACÍM ZÁVODĚ na 11.místě / z 16 / čímž přispěla i ona, týmu Středočeského kraje 9 bodíky do soutěže krajů.

 Za přispění Julči a Simči se Středočeský kraj, umístil těsně pod stupně vítězů na krásném 4.místě.

Holky ani tady jste se neztratily, gratulujeme k hezkým výkonům a doufám, že sem hodíte osobní dojmy ze závodů ;-).

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …