Zimní olympiáda dětí a mláděže.

Feb 2, 2018

Ahojky,

  jak tu napsal nedávno Míšák. Na zimní olympiádu dětí a mládeže se nominovaly dvě naše bikerky, tentokrát to nebylo na biku, ale v alpských disciplínách.

 

Julča Tesaříková, startovala v akrobatické disciplíně SCICROSS. Julie skončila na bodovaném 13.místě v kategorii mladších dívek, kde startovalo 25 závodnic a přispěla tak Středočeskému kraji 2 body do soutěže krajů.

 Simča Tichá si zazávodila za mladší dívky, hned ve 3 disciplínách a bodíky urvala  v každé z nich. V OBŘÍM SLALOMU skončila na super 10.místě /  z 36 / ve SLALOMU skončila 13 / z 25 / a ve VYŘAZOVACÍM ZÁVODĚ na 11.místě / z 16 / čímž přispěla i ona, týmu Středočeského kraje 9 bodíky do soutěže krajů.

 Za přispění Julči a Simči se Středočeský kraj, umístil těsně pod stupně vítězů na krásném 4.místě.

Holky ani tady jste se neztratily, gratulujeme k hezkým výkonům a doufám, že sem hodíte osobní dojmy ze závodů ;-).

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...