Druhá bedna v ženské kategorii

Oct 8, 2017

Dnes 8. 10. 2017 jsem se zúčastnila závodu v Rakové, který byl součástí slovenského cyklokrosového poháru C2. Na této trati jsem jela před dvěmi lety, takže jsem už věděla, jak bude přibližně vypadat. Oproti včerejšímu závodu v Jabkenicích se mi jelo krásně. Zatímco v Jabkenicích to byl první letošní bahnitý cyklokros, tak dneska v Rakové to bylo přímo bahenní peklo.

Start se mi nepovedl, jelikož jsem si stoupla za ženu, která špatně odstartovala. Trať byla namotána na loukách  podél řeky a byla zpestřena malými, krátkými výjezdy. Jely jsme 4 kola a já jsem kolo měnila 4x. Do cíle jsem dorazila 3., úplně špinavá, ale šťastná z tohoto umístění. Nad moje síly byly jenom Janka Keseg Števková a Jana Czeczinkarová.

Fotogalerie z Rakové

Ještě link na oficiální článek pořadatele.

Výsledky ke stažení zde

Další aktuality

Úspěšná obhajoba zlata ve štafetách

Mistrovství České republiky žákovských štafet se letos konalo na nejtěžší trati Českého poháru v Harrachově. Tento ročník přinesl nejen napínavé souboje, ale i potvrzení dominance ADASTRA Cycling Teamu, který obhajoval své loňské prvenství ve štafetách. Harrachovská...

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...