ČESYK – 5. finálový závod – video Letouni, kluci (2006-2007)

Oct 4, 2017

K předchozímu článku z posledního závodu ČESYKu od Andy, přidávám ještě video ze závodu Letounů-kluků, kde se kluci umístili v následujícím pořadí:

2. Adam, 12. Marek, 13. Ríša, 14. Vilda, 15. Jára

[hcm]df/youtube,YyzkA-SX3yI,0,440,285,new[/hcm]

Současně předkládám závěrečná umístění závodníků ADASTRA Sokol Veltěž v celém seriálu ČESYK 2017 mezi všemi 38 účastníky:

4. Adam Hošek

9. Richard Roth

10. Vilém Čermák

13. Marek Špaček

18. Jaroslav Hošek

22. Matěj Hynek

24. Jonáš Kučera

33. Petr Miňovský

38. Filip Popelka

 … a přátelé nedá mi to, abych si nepřihřál svojí polívčičku a musím touto cestou poděkovat Ríšovi a pochválit ho za jeho výkony v celém letošním seriálu, kdy si svojí 100% účastí ve všech pěti závodech a svými stabilními a bojovnými výkony, zajistil výsledné umístění do TOP 10! Byla pro mě radost se na něj dívat, jak ho to závodění baví. A o to tady přeci hlavně jde!!

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …