Můj povedený cyklokrosový prodloužený víkend (stručně)

Oct 1, 2017

28. 9. se jel první Toi Toi cupový závod ve Slaném. Z tohoto závodu jsem měla trochu obavy, jelikož jsem nevěděla, jak na tom oproti ostatním ženám budu. Do cíle jsem dojela na 11. místě (to je 8 uci bodů do sbírky).

30. 9. jsem se zúčastnila prvního slovenského poháru v Popradu. Trať byla z 60% po asfaltu nebo kostkách a 40% v terénu. Za jedno kolo mě dostli 6x na zem, protože tam byly šestery schody. Zde se mi povedla udělat moje první bedna v kategorii ženy elite, byla jsem třetí

1. 10. jsem odjela druhý závod seriálu EKZ Cross tour ve švýcarském Bernu. Trať se mi hodně líbila, protože byla hodně biková (jeden skok a asi čtyři bunnyhopy). Mimo jiné díky těmto bunnyhopům jsem dojela na 9. místě (2 uci body).

Výsledky z Bernu zde (+ s konkrétními průjezdy kol zde).

A tohlu slovenskou hymnu cyklokrosu sem prostě dát musím :

A ještě jsem se dostala do ofic. videa pořadatele

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...