Nedělní Kralupské kolo.

Sep 19, 2017

 Zatímco někteří naši závodníci sbírali body na Pražském poháru, další naši Sokolíci se vydali na 12.ročník Kralupského kola, kde se jim skvěle zadařilo.

 V mladších žácích startoval Adam Ševčík, který si svým skvělým výkonem, stylem start – cíl nejenom dojel do cíle pro ZLATO, ale navíc časem 4,51min. pokořil 11 let starý rekord kategorie 7-10 letých kluků. S Adamem se postavil na start Pepa Arnot, který jel taky skvěle a svou jízdou si o 2 vteřinky zpět, vyjel STŘÍBRO. Zavodníkovi na třetím místě oba naši kluci nadělili minutový rozdíl. 

 Ve starších žákyních, vyrazila na trať Simča Tichá, která má skvělé starty, což potvrdila i tady a do cíle si s 1,5min náskokem dojela také pro ZLATO.

 Kategorii starších žáků naši kluci ovládli úplně, když si stejně jako Adam Ševčík, pokořením rekordu kategorie starších žáků, tentokrát z r.2014 v této kategorii 11-15ti letých kluků, dojel do cíle Fanda Arnot také pro ZLATO. Další cenný kov si pěknou jízdou, vyjel Marek Špaček a to STŘÍBRO a ani poslední medaili kluci soupeřům nenechali, protože pro BRONZ si pěkným výkonem dojel do cíle Vilda Čermák. A úspěchy v této kategorii, uzavřel Jára Hošek 4.místem. Takže první 4 příčky této kategorie pro Sokol.

 V juniorkách si vyjela Míša Tichá další ZLATO a stejně tak to vzal v juniorech s téměř 1,5min náskokem Vojta Žemlička, také na ZLATO.

 

Takže skvělé výsledky našich na Kralupském kole:  Adam Ševčík         ZLATO      / v novém rekordu kategorie mladší žáci /

                                                                           Pepa Arnot            STŘÍBRO

                                                                           Simča Tichá          ZLATO

                                                                           Fanda Arnot          ZLATO     / v novém rekordu kategorie starší žáci /

                                                                           Mára Špaček         STŘÍBRO

                                                                           Vilda Čermák        BRONZ

                                                                           Jára Hošek            4.místo

                                                                           Míša Tichá             ZLATO

                                                                           Vojta Žemlička      ZLATO

 

 No moc medailí, jsme na Kralupském kole soupeřům nenechali ;-).

 Raportík od Martina Ševčíka ;-).

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …