Bikeclinik Stodůlky.

Aug 27, 2017

Po včerejším Eleven Cupu v MB, kde jsme trochu narušili pořadí domácím závoďákům z Ivar CS, jsme se dnes vydali narušit a tentokrát o dost více, pořadí domácím závoďákům z Bikecliniku a, že se to našim závoďákům vedlo skvěle, posuďte sami.

Bikeclinik Cup, je seriál 7 závodů, kdy se na každém z nich, jedou v každé kategorii v jednom dni 2 závody a pořadí daného závodního dne, je součet  výsledků obou, takže se vyplatí makat, jak v závodě dopoledním, tak v tom odpoledním. Dnes se nebudu rozepisovat, neboť by to bylo na dlouho a tak hodím do placu, jen strohý popis výsledků všech našich zúčastněných Sokolíků.

V kategorii nejmladších bikerů Bobíci/Bobice startoval za kluky Sam Szollos, který zajel závody s pořadím na 11 a 12 místě a celkově vybojoval 10 místo. Za holky jela Johanka Čermáková, která dala závody na 5 a 6 místo a celkově uzavřela TOP 5.

V kategorii pětileťáků jel Robin, který svým skvělým výkonem v obou závodech vyjel 2 a 3 místo a celkovým součtem vybojoval STŘÍBRO.

V kategorii sedmiletých, zajel Štefan Szollos první závod na 2 místě, po smůle v podobě spadlého řetězu v druhém závodě 9 místo a celkově i on uzavřel TOP 5.Jako další v této kategorii startoval Denis Čermák, který zajel závody na 6 a 5 místě a celkově se zařadil, hned za Štefana na 6 místo. Za holky startovala Laura Svobodová, která svým skvělým výkonem zajela oba závody na místě 1 a tak jí patřilo ZLATO.

V kategorii devítileťáků jel David Svoboda, který zajel skvěle jako Laura, oba závody na 1 místo a tak i on si vyjel celkově ZLATO. K Davidovi, přidal v této kategorii Denis, svým skvělým výkonem 3 místo, jak v dopoledním, tak odpoledním závodě a v celkovém pořadí sebral soupeřům v této kategorii další cenný kov a to BRONZ.

A v kategorii 10-11 letých bikerů, startoval Adam Hošek i on , jel skvěle oba dnešní závody, v obou obsadil 5 místo a tak byl další z našich, kdo uzavřel ve své  kategorii celkově TOP 5.

Vezmu-li to na jednotlivé starty, tak byli naši Sokolíci dnes opravdu úspěšní, neboť vyjeli 4x zlatou, 2x stříbro, 3x bronz a 4x byli v TOP 5, takže z 18 startů, to čítá 9 medailových pozic, ale 13 pozic v TOP 5 a k tomu další 3 pozice v TOP 10 a to si myslím, je na jeden den hodně slušný výkon ;-).

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …