Tak už nám to začalo…..

Jul 29, 2017

 No není to pěkná skupinka ? Dobře prohlédnout hned na startu, pak už nemusí být v kopcích příležitost…..

 

Tak upřímně nestíháme cokoliv psát, žádný den nemá hluchého místa…..hoblujeme všechny lajny v bikeparku, všichni jsou neskutečně dobří, rychlí a nejlepší pády dávaj trenéři. Destičky mizí před očima. Defektů také dost, v místním cykloservisu už vyprodali duše a lepení. 

Dnes všichni mákli na výjezdu na Dlouhé stráně, p.s. někteří už to jeli podruhé. A jak nakládají robátka s volným časem, kdy mají zopdpovědně odpočívat a relaxovat ? 

 

Zítra zřejmě volný den. Program ještě tajný. 

Ještě něco z dneška – závěrečný RG – ten díky sklonu, přestože to tak nevypadá, není pro každého. A navíc se omlouvám, v nejlepším došlo místo na kameře….

Tak jestlipak poznáte, kam jdeme ? 

Přituhuje…. už víte ? 

Kota 1492 dobyta. 

Ze sestupu.

 

A pokud nevidíte svá dítka, tak druhá skupina byla pro změnu v podzemí v dělostřelecké tvrzi Hůrka. 

Dnes vrcholný zážitek na Rychlebkách. Super počasí, nový trail Obelix, ale hlavně všichni parádně makali a báječně jezdili úplně všechno. Jako ochutnávka ze závěru Velryby v podání družstva “2” , je to jenom pro označení. 

Dnes trochu jiný rozměr v bike parku, trochu sprchlo a trochu kluzké kořeny, klopenky a kamínky ukázaly v plné nahotě, kdo jezdí čistě. Prostě tady se už přestalo odpouštět a na konci ranní směny někteří prohlásili : “Tak za poslední jízdu jsem spadl vícekrát, než za celý týden !” 

A pak, že RG nejde jezdit ve vláčku a v tempu. 

 Info pro rodiče k návratu : 

Když se podaří zabalit, tak ve 13 hodin začínáme obědvat a pak se vydáme k domovu. Předběžný a spíše optimistický příjezd je po 17 hodině do Zdib. Přesnější čas příjezdu se pokusíme aktualizovat. 

Aktuálně 13:10 : naposledy jsme pořádně ohoblovali sjezdové tratě, všichni ve zdraví, pokusili jsme se zabalit vše do aut, a jsme na obědě. Jen co vyluxujeme všechny talíře – vyrážíme směr Zdiby. Pokude nebude zádrhel na silnicích – příjezd 17 hodin. 

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …