MTB orientační závod dvojic – Kralupy nad Vltavou

Jun 24, 2017

Minulou neděli 18.6.2017, jsme se s Ríšou zúčastnili již po třetí za sebou MTB orientačního závodu dvojic v okolí Kralup nad Vltavou. Mezi mužskými dvojicemi jsme se umístili na 5. místě a v celkovém pořadí z 27 dvojic jsme skončili na 12. místě. Podotýkám, že mezi dospělími byly pouze dvě dvojice s dětmi do 10-ti let a jednou z nich jsme byli my. Musím Ríšu velmi pochválit, protože makal celé ty necelé tři hodiny, během kterých jsme polem-nepolem, lesem-nelesem, cestou-necestou, kopcem-nekopcem, ujeli cca 35 km.

Všem příští rok určitě doporučujeme absolvovat. Martin a Ríša

Další aktuality

Úspěšná obhajoba zlata ve štafetách

Mistrovství České republiky žákovských štafet se letos konalo na nejtěžší trati Českého poháru v Harrachově. Tento ročník přinesl nejen napínavé souboje, ale i potvrzení dominance ADASTRA Cycling Teamu, který obhajoval své loňské prvenství ve štafetách. Harrachovská...

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...