Závody ve Walbrzychu

May 8, 2017

7.5. jsem jela závod v Polsku v městě Walbrzych. Přijeli jsme sem ve 4 hodiny ráno, protože den před tím jsme jely závod v Grazu. Ale naštěstí nás táta nechal spát v bydlíku dříve. Když jsme ráno vstaly, tak jsme se hned oblékly, najedly a šly na trať. Táta byl naštvaný, že nedávám z té trati skoro nic, protože tato trať byla velmi technická, obtížná a s velkým převýšením. Z těch obtížných věcí tam byl RockGarden, dropík, drop s kořeny a 3 skoky. Dala jsem jen 2 obtížné sekce, protože potřebuji čas na trénink, abych to psychicky zvládla. Dropík a RockGarden.

Závod se mi jel velmi dobře, protože jsem tam neměla skoro žádné soupeřky a trať mě bavila. Odstartovala jsem druhá, ale hned v prvním výjezdu jsem se protáhla na první místo. Od té doby jsem jela první a postupně jsem si zvyšovala náskok. Do cíle jsem dojela s 20 vteřinovým náskokem. Byla jsem za tento výsledek velmi spokojená, ale táta mi stejně nedovolí křečka. Ach jo.

Se mnou tam ještě byla Majda, která svůj závod ovládla způsobem start cíl, i když měla potíže s doplňováním tekutin do těla, protože se jí v prvních dvou průjezdech přes depa nepodařilo vzít úspěšně lahev.

Obě dvě jsme skončily na 1. místě.

Další aktuality

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Filipu Jechovi se premiéra na Mistrovství světa podařila

Tak se Filipovi podařilo ve vrcholném závodě sezóny prodat tu celoroční dřinu, litry potu a hodiny ztrávených v sedle bicyklu.  Na startu 91 závodníků, Filip se po startu ze zadních pozic dokázal protáhnout někam ke 30.místu. A i přes lehčí krizi v předposledním...

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Deset medailí pro ADASTRA Cycling Team na Mistrovství ČR v Cross Country

Letos se uskutečnilo Mistrovství XCO na horských kolech premiérově na trati pod skokanskými můstky v Harrachově. Takže si dokážete představit, že převýšení tomu nechybělo a některé techniky směrem dolů byly také výživné. Nicméně naši závodníci přijeli velmi dobře připraveni a vybo …