Závody ve Walbrzychu

May 8, 2017

7.5. jsem jela závod v Polsku v městě Walbrzych. Přijeli jsme sem ve 4 hodiny ráno, protože den před tím jsme jely závod v Grazu. Ale naštěstí nás táta nechal spát v bydlíku dříve. Když jsme ráno vstaly, tak jsme se hned oblékly, najedly a šly na trať. Táta byl naštvaný, že nedávám z té trati skoro nic, protože tato trať byla velmi technická, obtížná a s velkým převýšením. Z těch obtížných věcí tam byl RockGarden, dropík, drop s kořeny a 3 skoky. Dala jsem jen 2 obtížné sekce, protože potřebuji čas na trénink, abych to psychicky zvládla. Dropík a RockGarden.

Závod se mi jel velmi dobře, protože jsem tam neměla skoro žádné soupeřky a trať mě bavila. Odstartovala jsem druhá, ale hned v prvním výjezdu jsem se protáhla na první místo. Od té doby jsem jela první a postupně jsem si zvyšovala náskok. Do cíle jsem dojela s 20 vteřinovým náskokem. Byla jsem za tento výsledek velmi spokojená, ale táta mi stejně nedovolí křečka. Ach jo.

Se mnou tam ještě byla Majda, která svůj závod ovládla způsobem start cíl, i když měla potíže s doplňováním tekutin do těla, protože se jí v prvních dvou průjezdech přes depa nepodařilo vzít úspěšně lahev.

Obě dvě jsme skončily na 1. místě.

Další aktuality

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

Mistrovství Středočeského kraje zazářilo cennými kovy

V sobotu 27. dubna svedli závodníci boje o body do Pražského poháru a také o mistrovské tituly ve Středočeském kraji. Závodilo se na tradiční trati na Zličíně, která doznala oproti minulým rokům několika změn v podobě přidání technických pasáží a za příjemného...

Nábor nových členů

Nábor nových členů

Náš cyklistický tým ve svých řadách rád přivítá nové aktivní členy, především chlapce a dívky ve věku 6 – 10 let. Od 1.4.2024 můžete nezávazně přijet vyzkoušet náš trenink a to každé úterý a pátek v Klecánkách. Detailní informace získáte u trenerů skupiny...